Nasz adres strony internetowej to: http://rezydencja-sara.pl.

Traktujemy Państwa dane osobowe w sposób poufny i zgodnie z przepisami o ochronie danych.

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych Administrator: Rezydencja Sara działa w oparciu o wewnętrzne procedury i zalecenia, zgodne z odpowiednimi aktami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych, a w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE.

Informujemy, że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Rezydencja Sara, Bohaterów Warszawy 7, 72-500 Międzyzdroje.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie, przesłania oferty handlowej oraz w celu zawarcia umowy o świadczenie usług hotelarskich.

Państwa dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody.

Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo żądania przeniesienia danych.

Informujemy o prawie wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest za pomocą skrzynki mailowej pod adresem [email protected] lub pocztą na adres: Rezydencja Sara, Bohaterów Warszawy 7, 72-500 Międzyzdroje. NIP:851-108-04-06

This post is also available in: niemiecki